Forum Biznesowe Pogranicza 9-10 listopada 2017

 

Forum Biznesowe Pogranicza 9-10 listopada 2017

Szanowni Państwo,

Park Naukowo-Technologiczny Polska Wschód w Suwałkach jest współorganizatorem II edycji wydarzenia Forum Biznesowe Pogranicza „Food Industry Life”, które odbędzie się w dniach 9-10 listopada 2017 r. w Suwałkach.
Głównym organizatorem Forum jest Prezydent Miasta Suwałki. Patronat Honorowy nad wydarzeniem objęło m.in. Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Wojewoda Podlaski, Marszałek Województwa Podlaskiego oraz Polska Agencja Inwestycji i Handlu, natomiast Uniwersytet w Białymstoku udzielił Patronatu Naukowego.

Celem wydarzenia jest zgromadzenie przedstawicieli instytucji okołobiznesowych, samorządowców, przedsiębiorców oraz ekspertów, aby wspólnie pochylić się nad problematyką, wiodącej w regionie, branży rolno-spożywczej.

Wydarzeniem towarzyszącym Forum będą bezpłatne targi wystawców, podczas których prezentowana będzie oferta producentów i  przetwórców z w/w branży. Dodatkowo, przy współpracy z ośrodkami Enterprise Europe Network, formuła targów została poszerzona o spotkania B2B, które odbywać się będą 10 listopada. W tym celu zaproszeni zostali m.in. przedsiębiorcy z Litwy, Łotwy oraz Białorusi. Zakładana liczba uczestników wydarzenia to 250 osób.

Lista wystawców i sponsorów:

http://park.suwalki.pl/wp-content/uploads/2017/10/WYSTAWCY.pdf

Serdecznie zapraszamy!